Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022543/0007

Anton Lehmden *

(geb. 1929 Nitra/Slowakei, Studium an der Akademie der Bildenden Künste in Wien) Toter Fisch, Signaturstempel, sowie in der Platte signiert, datiert, Anton Lehmden 1972, Radierung, euroart Prägestempel, Stockgröße 40 x 29,5 cm, unter Glas, fleckig REDUZIERTER RUFPREIS

Expert: Friedrich Reinbacher

26.02.2018 - 15:36

Vyvolávací cena:

Anton Lehmden *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, hračky e šperky
Datum: 26.02.2018 - 15:36
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 12.02. - 23.02.2018