Čís. položky 94 #

Robert Zeppl-Sperl *

Robert Zeppl-Sperl * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(Leoben 1944-2005 Bali, Studium an der Akadmie der Bildenden Künste Wien unter Melcher)"Yoda" monogrammiert, datiert 99, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 61 x 43 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

11.06.2015 - 16:00

Vyvolávací cena:

Robert Zeppl-Sperl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 11.06.2015 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 26.05. - 09.06.2015