Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 47

Reinhold Kukla *

Reinhold Kukla * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(Wien 1877-1965 St. Gallen, Schüler der Wiener Akademie unter Rumpler, Lichtenfels und Griepenkerl, Mitglied des Wiener Künstlerhauses) Landschaft in der Mittagssonne, signiert Reinhold Kukla, Öl auf Sperrholzplatte, Bildausschnitt 34,5 x 44,5 cm, Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

11.06.2015 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Reinhold Kukla *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 11.06.2015 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 26.05. - 09.06.2015