Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 19

August Trummer *

August Trummer * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium unter Adolf Osterider und Carl Rotky, seit 1980 Mitglied des Werkbundes) "Zell am See/Wilder Kaiser", signiert, datiert Trummer 10, Öl/Spachteltechnik auf Karton, Bildausschnitt 29 x 44,5 cm, Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

11.06.2015 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 563,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

August Trummer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 11.06.2015 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 26.05. - 09.06.2015