Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 18

Werner Augustiner *

Werner Augustiner * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(Graz 1922-1986, Ausbildung an der Kunstgewerbeschule Graz sowie der Wiener Akademie) Stehender Akt mit Zigarette, handsigniert, datiert Augustiner 74, Öl auf Leinwand, 110 x 48 cm, gerahmt, Leinwand verschmutzt

Expert: Friedrich Reinbacher

11.06.2015 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Werner Augustiner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 11.06.2015 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 26.05. - 09.06.2015