Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 17

Richard Peter Oberhuber *

Richard Peter Oberhuber * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(geb. Dellach 1906, Ausbildg. a. d. Akad. Wien und Mailand, Mitgl. Grazer Sezession) "Grado/Italien", monogrammiert, datiert RO 63, Öl/Leinwand auf Holzfaserplatte kaschiert, Bildausschnitt 39 x 59 cm, Samtpassepartout, gerahmt, stark verschmutzt

Expert: Friedrich Reinbacher

11.06.2015 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Vyvolávací cena:

Richard Peter Oberhuber *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 11.06.2015 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 26.05. - 09.06.2015