Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Brillant Saphirring

Brillant Saphirring - Klenoty

Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 1 ct, gelber Saphir ca. 5 ct, 7,5 g, RW 55, Saphir mit Gebrauchsspurenøg7

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

29.05.2015 - 19:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Brillant Saphirring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 29.05.2015 - 19:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.05. - 28.05.2015