Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 66

Wolfgang Thaler

Wolfgang Thaler - Kunstauktion Delta Cultura Cabo Verde

(Möllbrücke 1958 geb.) Jugoslawischer Pavillon der Expo 1958, Brüssel / St. Paul's College, Wevelge, 2011, Archival Pigment Print, rückseitig signiert, Ed. 1/5 +1 A. P., 60 x 80 cm, gerahmt

27.05.2015 - 20:00

Vyvolávací cena:

Wolfgang Thaler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kunstauktion Delta Cultura Cabo Verde
Datum: 27.05.2015 - 20:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.05. - 27.05.2015