Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 54

Klaus Rinke

Klaus Rinke - Kunstauktion Delta Cultura Cabo Verde

(Wattenscheid 1939 geb.) Aus der Serie "Hohes C", 1991, Lithographie, gedruckt in Barcelona, signiert, A. P. 4/10, Ed. 60, 70 x 100 cm

27.05.2015 - 20:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Klaus Rinke

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kunstauktion Delta Cultura Cabo Verde
Datum: 27.05.2015 - 20:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.05. - 27.05.2015