Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 19

Franz Cserni

Franz Cserni - Kunstauktion Delta Cultura Cabo Verde

(Fehring/Stmk. 1939 geb.) Mondnacht, 2013, Öl auf Leinwand, signiert, 100 x 100 cm

27.05.2015 - 20:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Franz Cserni

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kunstauktion Delta Cultura Cabo Verde
Datum: 27.05.2015 - 20:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.05. - 27.05.2015