Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz Glaubacker *

Franz Glaubacker * - Umění, starožitnosti, šperky

(Sarajewo 1896-1974 Linz) Betitelt "Altes Platzl in Urfahr", im Stein signiert und datiert F. Glaubacker 1938, Lithografie, ca. 28 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Glaubacker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.05. - 03.06.2015