Čís. položky 9999

Maler um 1855

Maler um 1855 - Umění, starožitnosti, šperky

"Parklandschaft" Rückseite datiert und bezeichnet Wilhering d. 2. May (1)855, Aquarell auf Papier, ca. 15 x 13 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler um 1855

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.05. - 03.06.2015