Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler um 1950

Maler um 1950 - Umění, starožitnosti, šperky

"Arbeiterin in der Zündholzfabrik Solo", rechts unten signiert und datiert 1951, Pastellzeichnung auf Papier, ca. 25 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Maler um 1950

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.05. - 03.06.2015