Karl Mostböck*
(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr) "Weiblicher Akt", links unten signiert und datiert K. Mostböck (19)63, Mischtechnik auf Zeichenpapier, Blattgröße ca. 21 x 14 cm
Expert: Christian Wiesinger
03.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Karl Mostböck*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.05. - 03.06.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: