Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000 #

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(Österreichisch um 1930 2 Bilder: "Landschaften aus dem Stubaital" Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, 42 x 50,5 cm bzw. Öl auf Pappe,61 x 48,5 cm, etwas verwölbt, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.05. - 21.05.2015