Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Robert KASIMIR*

Robert KASIMIR* - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1914 - 2002) "Wien - Hofburg" unten mittag signiert: Robert Kasimir, Farbradierung, Plattengröße 49 x 39,5 cm, verglast, Rahmen beschädigt Ruf 160

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Robert KASIMIR*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.05. - 21.05.2015