Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

4 Damen-Miniaturbildnisse um 1900 und später

4 Damen-Miniaturbildnisse um 1900 und später - Umění, starožitnosti, šperky

Gouache/Aquarell auf Elfenbein?, 3-mal oval ca. 6/8 x 5/6 cm, verglast, gerahmt, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

21.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.05. - 21.05.2015