Čís. položky 7903

Max Jensen

Max Jensen - Starožitnosti, Obrazy

(Berlin 1860-tätig bis 1908) Meereslandschaft, signiert M. Jensen, Öl auf Leinwand, 54 x 80 cm, gerahmt, beschädigt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

19.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Max Jensen

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 19.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.05. - 19.05.2015