Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Desiderius Fangh

Desiderius Fangh - Starožitnosti, Obrazy

(Ödenburg 1876 geb.; tätig in Baden/Wien) Kircheninneres, signiert und datiert Fangh 1927, Gouache auf Papier, 37 x 28 cm, Passep., gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Desiderius Fangh

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 19.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.05. - 19.05.2015