Čís. položky 4

Brillantsolitär

Brillantsolitär - Klenoty

Gold ca. 580, Altschliffbrillant ca. 0,30 ct, Arbeit um 1900, RW 57, 2,5 gøx

22.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Brillantsolitär

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.05. - 21.05.2015