Fritz Lach
(Linz 1868-1933 Wien) Küstenlandschaft, signiert, datiert F. Lach 19.., Aquarellstudie auf Papier, Bildausschnitt 13,5 x 22,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.02.2018 - 16:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Fritz Lach
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, hračky e šperky |
Datum: | 26.02.2018 - 16:15 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.02. - 23.02.2018 |