Monogrammist 20. Jahrhundert
Blumenstillleben, undeutlich monogrammiert, Öl auf Karton, Bildausschnitt 50 x 26 cm, in Profilholzrahmen, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.02.2018 - 16:22
- Vyvolávací cena:
Monogrammist 20. Jahrhundert
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, hračky e šperky |
Datum: | 26.02.2018 - 16:22 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.02. - 23.02.2018 |