Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7012

Auguste Rodin

Auguste Rodin - Kunst, Antiquitäten und Möbel

(Paris 1840-1917 Meudon) "L'eternel Printemps" nach Auguste Rodin, Kunstmasse, bezeichnet A. Rodin, Höhe ca. 40 cm. 2. Hälfte 20. Jh.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

20.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Auguste Rodin

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 20.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 09.05. - 20.05.2015