Čís. položky 7010

Franz Roubal *

Franz Roubal * - Umění a starožitnosti

(Wien 1889-1967 Irdning) Weidende Kühe, Aquarell auf Papier, signiert Roubal F. Rottenmann 1921 30 x 22 cm. Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

20.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Roubal *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.05. - 20.05.2015