Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Künstler 20. Jh.

Künstler 20. Jh. - Umění a starožitnosti

Reiter am Seeufer, Acryl auf Leinen bezeichnet W. A. Königshofer 50 x 70 cm. ungerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

20.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.05. - 20.05.2015