Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Heinrich Rauchinger *

Heinrich Rauchinger * - Antiquitäten & Bilder

(Krakau 1858-1942 Theresienstadt) Blick auf Schloß Greisenegg, signiert H. Rauchinger, rückseitig betitelt: gemalt in Voitsberg, Öl auf Karton, 62 x 55,5 cm, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

11.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Heinrich Rauchinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 11.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.05. - 11.05.2015