Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Diamantbrosche zus. ca. 0,50 ct

Diamantbrosche zus. ca. 0,50 ct - Schmuck

Gold 585, feinvergoldet, tlw. blau emailliert, Arbeit 2. Hälfte 19. Jh., 27 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

21.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 21.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.05. - 20.05.2015