Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022319/0037

Franz Weiss *

Franz Weiss * - Umění, starožitnosti, šperky

(1921-2014 Södingberg/Wstmk., Studium Kunstgewerbeschule Graz und Wiener Akademie) "Kirchplatz Eibiswald", handsigniert Franz Weiss, sowie im Stock monogrammiert FW, handkolorierter Holzschnitt, Nr. 15, Stockgröße 35,5 x 80 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

19.05.2015 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Franz Weiss *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.05.2015 - 15:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 04.05. - 18.05.2015