Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Leonardo NADAL

Leonardo NADAL - Umění, starožitnosti, šperky

(Argentinisch, 2. Hälfte 20. Jhdt.) "San Fredo de Macotis" unten mittig beschriftet, signiert und datiert: (19)87, Tusche, Buntstift, Collage auf Papier, ca. 50 x 35 cm, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Leonardo NADAL

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.05. - 13.05.2015