Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Johannes der Täufer, 1. Hälfte 17. Jhdt.

Johannes der Täufer, 1. Hälfte 17. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

Holz vollplastisch, hinten abgeflacht geschnitzt, polychrom gefasst, Höhe ca. 21,5 cm, beschädigt, Holzteile gebrochen, fehlen Ruf 260

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.05. - 13.05.2015