Čís. položky 1

Brillantsolitär ca. 2,50 ct

Brillantsolitär ca. 2,50 ct - Klenoty

Gold 750, Altschliffbrillant, RW 50, 12 gøg12

Expert: Stephan Kutil Stephan Kutil
01/515 60-276

pfand@dorotheum.at

15.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Brillantsolitär ca. 2,50 ct

01/515 60-276

pfand@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 15.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.05. - 13.05.2015