Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022282/0009

Rudolf Ullik *

Rudolf Ullik * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1900-1996, Studium an der Wiener Akademie, ab 1964 Mitglied des Wiener Künstlerhauses) "Burano", auf der Rückseite signiert R. Ullik, datiert 20. II.84, Mischtechnik auf Papier Bildausschnitt 29 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

19.05.2015 - 15:49

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Ullik *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.05.2015 - 15:49
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 04.05. - 18.05.2015