Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7909 #

Rudolf Preuss *

Rudolf Preuss * - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1879-1961 Innsbruck) Das Café Griensteidl in Wien, signiert R. Preuss, Aquarell auf Papier, 18 x 14 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rudolf Preuss *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 05.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.05. - 05.05.2015