Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Künstler 19. Jhdt.

Künstler 19. Jhdt. - Starožitnosti, Obrazy

Herrenportrait, monogrammiert FE, datiert 1825, Öl auf Leinwand, 60 x 48 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

05.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 05.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.05. - 05.05.2015