Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

J. Lauer, Österreich um 1930

J. Lauer, Österreich um 1930 - Antiquitäten & Bilder

Meeresburg am Bodensee, signiert J. Lauer, Aquarell auf Karton, 42 x 33 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 85,-

J. Lauer, Österreich um 1930

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 05.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.05. - 05.05.2015