Čís. položky 7901

Rudolf Ribarz

Rudolf Ribarz - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1848-1904) Blütenzweig, verso alter Klebezettel "Vergelie" und Nachlaßstempel R. Ribarz, monogrammiert R., Feder, Tusche und Aquarell auf Papier, 55 x 38 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Rudolf Ribarz

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 05.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.05. - 05.05.2015