Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 648

Klasicistní zrcadlo

Klasicistní zrcadlo - Umění a starožitnosti

dřevo, řezané a zlacené, obdélné zrcadlo, ve spodní části plastická konzolka s festony a malým oválným zrcadlem uprostřed, na vrchu nástavba s oválným zrcadlem a festony, původní zrcadla, severní Itálie, 3. třetina 18. století, 140 x 68, zachovalý stav, v minulosti restaurováno, stářím poškozený amalgám na zrcadle (Zí)

23.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-

Klasicistní zrcadlo

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015