Model klasicistní komody
dřevo, dýhováno různými dýhami, zdobeno geometrickou intarzií, dvě zásuvky, funkční zámky, střední Evropa, 1. pol. 19. století, 22,5 x 35 x 19 cm, lehce restaurovaný stav (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Model klasicistní komody
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |