Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 647

Model klasicistní komody

Model klasicistní komody - Umění a starožitnosti

dřevo, dýhováno různými dýhami, zdobeno geometrickou intarzií, dvě zásuvky, funkční zámky, střední Evropa, 1. pol. 19. století, 22,5 x 35 x 19 cm, lehce restaurovaný stav (Zí)

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Model klasicistní komody

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015