Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 646

Model barokní komody

Model barokní komody - Umění a starožitnosti

dřevo, ořechová dýha, geometrická intarzie různými dřevy, projmuté čelo, tři zásuvky s mosaznými kováními, střední Evropa, 2. polovina 19. století, 27,5 x 37 x 24 cm, lehce restaurovaný stav (Zí)

23.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Model barokní komody

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015