Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 641

Pár židlí v renesančním stylu

Pár židlí v renesančním stylu - Umění a starožitnosti

dřevo, tmavě mořené, čtyři soustružené nohy spojené trnoží ve tvaru písmene H, obdélný sedák, řezané deskové opěradlo s motivem erbu se lvem, střední Evropa, 2. pol. 19. století, výška 115 cm, lehce poškozeno (Zí)

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Pár židlí v renesančním stylu

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015