Čís. položky 640

Hrací stolek v orientálním stylu

dřevo, bohatě intarzované různými dřevy a perletí, čtyři esovité nohy spojené křížovou trnoží, odnímatelná horní deska, uvnitř kryto sametem, po stranách drobné zásuvky na hrací žetony a karty, po odklopení hrací deska na šachy a další hry, východní Evropa, konec 19. století, 79 x 91 x 45 cm, lehce poškozené intarzie (Zí)

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 60.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015