Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 597

Barokní kočárové hodiny

Barokní kočárové hodiny - Umění a starožitnosti

stříbrné pouzdro, (800/1000), bronzový zvonek, smaltovaný ciferník, bohatě prořezávané zlacené ručky, datumová a budíková ručka ocelová, mosazný stroj, bohatě prořezávaný můstek a stříbrný ciferník pro seřízení chodu, vřetenový krok, šnekový vyrovnávač tahu pro chod, hodinové a čtvrťové bití na vyvolání, budík, sign. na stroji Johannes Kienle, průměr hodin 10 cm, původní stříbrné pouzdro potažené zelenou hadí kůží, dobová dřevěná etue vyložená jelenicí a potažená červenou kůží 15,5 x 15 cm, střední Evropa, kolem pol. 18. století, původní, zachovalý stav, lehce odřený ciferník, stroj v chodu, odborně vyčištěn a seřízen (Zí)

Atest puncovního úřadu

23.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 150.000,-
Odhadní cena:
CZK 250.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-

Barokní kočárové hodiny

Atest puncovního úřadu

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015