Bedněný džbán
keramika, smetanová glazura, malba pestrými emaily, motiv oráče s koňmi a nápis "LAGOS POLAK 1865", značeno G:O, západní Slovensko, 1865, výška 35 cm, lehce poškozená glazura (Zí)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 55.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Bedněný džbán
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |