Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 379

Závěs

Závěs - Umění a starožitnosti

stříbro, rámeček na křestní medaili tvořený filigránem, osazený skleněnými imitacemi a říčními perličkami, 980/1000, v. 34,30, g, výška 12 cm, konec 18. století, atest puncovního úřadu, lehce poškozeno (Ši)

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 24.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-

Závěs

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015