Čís. položky 322

Panna Maria Bolestná

dřevo, zlacené, stříbřené a polychromované, střední Evropa, 19. století, výška 25 cm, chybí ruka, lehce poškozená polychromie (Zí)

Přiloženo vývozní povolení

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Panna Maria Bolestná

Přiloženo vývozní povolení

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015