Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 321

Sada třech rokokových stojánků na ostatky

Sada třech rokokových stojánků na ostatky - Umění a starožitnosti

dřevo, řezané, zlacené, Čechy, 2. třetina 18. století, výška 25 cm, poškozeno (Zí)

Přiloženo vývozní povolení

23.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
Odhadní cena:
CZK 6.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-

Přiloženo vývozní povolení

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015