Panna Maria Bolestná
dřevo, zlacené, Čechy, poč. 19. století, výška 28 cm, lehce poškozené zlacení (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Panna Maria Bolestná
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |