Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 320

Panna Maria Bolestná

Panna Maria Bolestná - Umění a starožitnosti

dřevo, zlacené, Čechy, poč. 19. století, výška 28 cm, lehce poškozené zlacení (Zí)

Přiloženo vývozní povolení

23.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Panna Maria Bolestná

Přiloženo vývozní povolení

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015