Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 311

Korpus Krista

Korpus Krista - Umění a starožitnosti

dřevo, řezané, nepůvodní bílá polychromie, střední Evropa, 19. století, výška 138 cm, poškozeno (Zí)

Přiloženo vývozní povolení

23.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Korpus Krista

Přiloženo vývozní povolení

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015