Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140

Chwala Adolf (Praha 1836 - 1900 Vídeň)

Chwala Adolf (Praha 1836 - 1900 Vídeň) - Umění a starožitnosti

Krajina s západem slunce, signováno vlevo AChwala, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 50 x 82 cm, v minulosti restaurováno (Šm)

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 300.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 220.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015