Chwala Adolf (Praha 1836 - 1900 Vídeň)
Krajina s západem slunce, signováno vlevo AChwala, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 50 x 82 cm, v minulosti restaurováno (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 300.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 220.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |