Středoevropský malíř 18. století
Salomé s hlavou Jana Křtitele, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 121 x 162 cm, poškozená malba, lehce poškozený rám (Ní)
Přiloženo vývozní povolení
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 340.000,-
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |